دوشنبه 27 اسفند 1397
سهم اعتبارات طرحهای اشتغالزا در دشتی 360 میلیارد ریال است (کدخبر: 2957)
سهم اعتبارات طرحهای اشتغالزا در دشتی 360 میلیارد ریال است عبدالله نادری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: از این مبلغ200 میلیارد ریال برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری و 160 میلیارد ریال نیز برای اشتغال فراگیر شهرستان در نظر گرفته شده است .
وی بر ضرورت اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاههای اجرایی باید با اطلاع رسانی لازم مردم را در جریان اجرای این طرحها قرار بدهند تا جوانان جویای کار بتوانند به خوبی از این تسهیلات بهره مند شوند.
نادری بیان کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات عمده و اصلی کشور اشتغال است و این موضوع یکی از دغدغه های اصلی مسئولین نظام به شمار می رود.
وی یادآور شد: دولت تدبیر وامید نیز در جهت رفع بیکاری جوانان اقدامات خوبی در چند سال اخیر انجام داده و در سال جاری نیز در جهت ایجاد فضای کسب و کار برای جوانان جویای کار آماده پرداخت تسهیلات مناسب با بهره کم است که انتظار داریم عزیزان از این فرصت ارزشمند به نحو مطلوب استفاده کنند.
نادری ادامه داد: دولت برای فعال کردن بخش خصوصی نیز تسهیلات خوبی پیش بینی کرده است که ضرورت دارد مدیران دستگاههای اجرایی مردم و کارآفرینان را تشویق به استفاده از این تسهیلات کنند.
وی گفت: با توجه به فرصت باقی مانده در جذب این تسهیلات دستگاههای اجرایی باید به صورت شبانه روزی نسبت به این مهم اقدام کنند تا سهم جذب اعتبارات اشتغال زایی شهرستان افزایش یابد.

   1396/12/4 10:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )