دوشنبه 27 اسفند 1397
آبیاری تحت فشار در هزار هکتار از اراضی دشتی اجرا می شود (کدخبر: 2956)
آبیاری تحت فشار در هزار هکتار از اراضی دشتی اجرا می شود عبدالله نادری در نشست با کشاورزان شهرستان دشتی اظهار داشت: در سفر اخیر معاون وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان دشتی نامه ای باتفاق دکتر سید کمال الدین شهریاری نماینده پرتلاش مردم مردم شهرستانهای دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص اعتبار برای اجرای آبیاری تحت فشار تنظیم شد که به حمدالله با این درخواست موافقت شد.
وی افزود: در همین راستا بزودی عملیات اجرایی آبیاری تحت فشار در هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان اجرا میشود.
نادری بیان کرد: همچنین معاون وزیر جهاد کشاورزی به درخواست واگذاری 200 هکتار از اراضی کاردنه برای کشت باغات لیمو موافقت کردند که اجرای این طرح نیز نقش بسزایی در اشتغال منطقه خواهد داشت.
وی بیان کرد: هدف از تشکیل این گونه نشست ها این است که کشاورزان از نزدیک مسائل و مشکلات خود را بیان کنند و ما نیز بر اساس درخواست ای شما کشاورزان زحمت کش برای سال آینده برنامه ریزی و اولویت بندی داشته باشیم.
نادری بیان کرد: همه مسئولین در جهت رفع مشکلات کشاورزان تلاش کنند و در این راستا نباید از هیچ تلاشی دریغ ورزند.
وی با تاکید بر اینکه دشتی یکی از قطب های کشاورزی استان است، گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل های فراوان بخش کشاورزی در این شهرستان ضرورت دارد توجه جدی به آن صورت گیرد.
نادری اضافه کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر وامید توجه خوبی به بخش کشاورزی شهرستان شد که افزایش اعتبارات آبیاری تحت فشار، اجرای سازه های آبخیزداری و غیره از مهمترین اقدامات به شمار می رود و در سال آینده نیز تلاش داریم با حضور مدیران استانی بخشی از مشکلات موجود را مرتفع کنیم.
وی بیان کرد: برای حل مشکلات زنبورداران، مرغداریها، گلخانه ها و غیره هر کدام جلسات جداگانه با رویکرد حل مشکلات و با حضور دستگاههای ذیربط تشکیل می شود.
ناداری ضمن تقدیر از همکاری خوب بانک کشاورزی بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر با کشاورزان شهرستان تاکید کرد.
 
 
 
   1396/12/3 14:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )