پنجشنبه 02 اسفند 1397
70میلیارد ریال به زیر ساخت های ورزش دشتی اختصاص یافت (کدخبر: 2942)
70میلیارد ریال به زیر ساخت های ورزش دشتی اختصاص یافت عبدالله نادری در جمع ورزشکاران شهرستان دشتی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: ظرفیت های خوبی در حوزه ورزش شهرستان وجود دارد که باید از این ظرفیت در جهت معرفی شهرستان به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی با بیان اینکه ورزش نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد، افزود: ورزشکاران دشتی به عنوان سفیران ورزش باید در معرفی شهرستان موثر و اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
نادری با تاکید بر اینکه از همه توان برای حمایت از ورزش شهرستان استفاده خواهم کرد، یادآور شد: شهرستان دشتی در زمینه فوتبال جایگاه بالای در سطح استان به خود اختصاص داده که می طلبد توجه ویژه ای به این بخش صورت گیرد.
وی ادامه داد: در حوزه ورزش شهرستان باید دارای برنامه باشد و افق و آینده ورزش شهرستان در این برنامه ترسیم شده باشد.
نادری خاطر نشان کرد: دولت نگاه و توجه خوبی به جوانان و ورزش دارد به طوری که در سال جاری 70 میلیارد ریال به زیر ساخت های ورزش شهرستان اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: در حوزه زیرساخت های ورزش نیز کارهای خوبی صورت گرفته که از نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر تقدیر وتشکر می شود.
نادری با تاکید بر اینکه اسپانسر ورزشکاران شهرستان باید مرتفع گردد، گفت: تمام توان خود را برای توسعه شهرستان بکار خواهم گرفت و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهم ورزید.


 
    1396/11/22 21:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )