پنجشنبه 02 اسفند 1397
پوشش گاز رسانی به روستاهای دشتی به 85 درصد رسیده است (کدخبر: 2936)
پوشش گاز رسانی به روستاهای دشتی به 85 درصد رسیده است عبدالله نادری ظهر جمعه در جمع مردم شهر خورموج در مصلی نماز جمعه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی وحدت و همدلی بین همه مردم و مسلمانان جهان بود.
وی افزود: امروز نیز تحت رهبری مقام معظم رهبری ما بیش از گذشته به اتحاد و همدلی در جامعه نیاز داریم.
نادری ادامه داد: یکی از مولفه های امنیت ملی وحدت ملی است که همه باید با هر نوع سلیقه و نگاه برای حفاظت از جمهوری اسلامی با وحدت و همدلی در کنار همدیگر قرار بگیریم و از این نظام دینی پاسداری کنیم.
وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران علی رغم همه طراحی و توطئه دشمنان تاکنون دستاوردهای زیادی در زمینه های مختلفی از جمله پزشکی، هسته ای، هوافضا، موشکی، علمی و غیره داشته و جزو برترین های دنیا بشمار می رویم.
نادری ادامه داد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نیز گام های خوبی در جهت توسعه و پیشرفت کشور برداشته شده است که اجرای طرح تحول نظام سلامت، کاهش تورم، رشد اقتصادی، احداث سدها، رشد علمی، ایجاد فرصت های شغلی، فناوری نانو، توان دفاعی، فناوری، هوا فضا و هسته ای از جمله آنها است.
وی به برنامه های دهه فجر در سطح شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر 18 پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر 270 میلیارد ریال افتتاح که مرکز جامع سلامت شهید الیاس احمدی، سالن ورزشی زیارت ساحلی، سه مجتمع آبرسانی روستایی ، پروژه های عمران شهری و روستایی، برق رسانی و گاز رسانی و آبیاری تحت فشار از مهمترین آنها است.
نادری تصریح کرد: همچنین  13 پروژه با اعتبار 97 میلیارد ریال عملیات اجرایی آنها نیز آغاز شد.
وی با بیان اینکه پوشش گاز رسانی در شهرهای دشتی به صدر درصد رسیده است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر پوشش گاز رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار به 85 درصد رسیده است.
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاههای اجرایی در جهت رضایت مندی مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزند، خاطر نشان کرد: مدیران نباید از انتقادات هراسی داشته باشند بلکه باید از آنها در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه برای توسعه شهرستان و رفع اشتغال جوانان دشتی نیاز به سرمایه گذاری داریم، اظهار کرد: مشکلات اشتغال شهرستان باید توسط مردم و جوانان خلاق و کارآفرین دشتی حل شود.
نادری اضافه کرد: برای ایجاد اشتغال نیازمند آموزش هستیم درهمین راستا مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آماده ارائه دوره های آموزشی به جوانان جویای کار در سطح شهرستان است.
وی همچنین از مردم شهرستان دشتی خواست با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن خنثی کردن توطئه های دشمنان برگ زرین دیگری را در کارنامه افتخارات شهرستان به ثبت برسانند.
لازم بذکر است در ابتدای سخنرانی فرماندار شهرستان دشتی و مدیران دستگاههای اجرایی به صورت مستقیم (میز خدمت)  از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را بررسی و دستورات لازم نیز صادر کردند.
 
 
 

   1396/11/20 18:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )