پنجشنبه 02 اسفند 1397
50 برنامه در راستای طرح نشاط اجتماعی در دشتی برگزار شد (کدخبر: 2932)
50 برنامه در راستای طرح نشاط اجتماعی در دشتی برگزار شد عبدالله نادری در جشنواره بازیهای بومی و محلی که با حضور اقشار مختلف بانوان در استادیوم تختی خورموج برگزار شد، اظهار داشت: در جهت اجرای طرح نشاط اجتماعی در شهرستان برنامه های مختلف و خوبی با مشارکت تمامی دستگاهای اجرایی در دست اجرا است.
وی افزود: جشنواره بازیهای بومی و محلی نیز در راستای همین طرح برگزار شد که بیش از هزار 500 نفر از اقشار مختلف زنان در استادیوم تختی خورموج گرد هم جمع شدند و دانش آموزان مقاطع مختلف برنامه های شاد برگزار کردند و آئین و رسوم دشتی را نیز به خوبی به نمایش گذاشتند.
نادری با بیان اینکه نشاط اجتماعی یکی از بحث های مهم دولت است، ادامه داد: جامعه اگر نشاط و امید به آینده نداشته باشد نمی تواند پیشرفت کند .
وی با اشاره به اهمیت بازیهای بومی و محلی در ارتباطات اجتماعی خاطر نشان کرد: بازیهای بومی و محلی نقش مهمی در ارتباطات اجتماعی در شهرها و روستاها دارد و مشارکت اجتماعی دانش آموزان را افزایش می دهد.
فرماندار دشتی اضافه کرد: تلاش داریم تا پایان سال برنامه های با نشاط در سطح شهرها و روستاها برگزار کنیم که تاکنون به حمد الله مردم از این برنامه به خوبی استقبال کردند.


 

   1396/11/19 17:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )