جمعه 04 اسفند 1396
50 برنامه در راستای طرح نشاط اجتماعی در دشتی برگزار شد
50 برنامه در راستای طرح نشاط اجتماعی در دشتی برگزار شد عبدالله نادری در جشنواره بازیهای بومی و محلی که با حضور اقشار مختلف بانوان در استادیوم تختی خورموج برگزار شد، اظهار داشت: در جهت اجرای طرح نشاط اجتماعی در شهرستان برنامه های مختلف و خوبی با مشارکت تمامی دستگاهای اجرایی در دست اجرا است.
وی افزود: جشنواره بازیهای بومی و محلی نیز در راستای همین طرح برگزار شد که بیش از هزار 500 نفر از اقشار مختلف زنان در استادیوم تختی خورموج گرد هم جمع شدند و دانش آموزان مقاطع مختلف برنامه های شاد برگزار کردند و آئین و رسوم دشتی را نیز به خوبی به نمایش گذاشتند.
نادری با بیان اینکه نشاط اجتماعی یکی از بحث های مهم دولت است، ادامه داد: جامعه اگر نشاط و امید به آینده نداشته باشد نمی تواند پیشرفت کند .
وی با اشاره به اهمیت بازیهای بومی و محلی در ارتباطات اجتماعی خاطر نشان کرد: بازیهای بومی و محلی نقش مهمی در ارتباطات اجتماعی در شهرها و روستاها دارد و مشارکت اجتماعی دانش آموزان را افزایش می دهد.
فرماندار دشتی اضافه کرد: تلاش داریم تا پایان سال برنامه های با نشاط در سطح شهرها و روستاها برگزار کنیم که تاکنون به حمد الله مردم از این برنامه به خوبی استقبال کردند.


 

   1396/11/19 17:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :