دوشنبه 30 مهر 1397
شهرداران اهتمام ویژه به طرح نخبه پروری در دشتی داشته باشند (کدخبر: 2868)
شهرداران اهتمام ویژه به طرح نخبه پروری در دشتی داشته باشند محمد حسینی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی اظهار داشت: برای موفقیت بیشتر این طرح همه دستگاههای اجرایی باید در کنار آموزش و پرورش از این طرح حمایت کنند.
وی افزود: در سال گذشته این طرح با حمایت منطقه ویژه و شوراها و دهیاران روستاهای شهرستان با موفقیت انجام شد که منجر به رشد صد درصدی قبول شدگان در آزمون کنکور سراسری شد.
حسینی بیان کرد: انتظار داریم امسال نیز شوراهای اسلامی شهرها و شهرداران مشارکت بیشتری داشته باشند تا شاهد موفقیت بیشتر دانش آموزان شهرستان در این عرصه باشیم.
وی با بیان اینکه نگاه ما به آموش و پرورش یک نگاه ویژه است، خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر اعتبارات خوبی به بخش آموزش اختصاص داده شد که نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و تلاش داریم این اعتبارات افزایش دهیم.
حسینی با تاکید بر اینکه مصوبات شورای آموزش و پرورش باید کاربردی وعملیاتی شود، یادآور شد: خروجی این مصوبات باید مردم ببینند تا شاهد مشارکت بیشتر اولیاء دانش آمزوان در مدارس باشیم.
وی بیان کرد: با اقدامات صورت گرفته زیر ساخت های آموزش و پرورش مطلوب است و باید اهتمام ویژه به کیفیت آموزش شود.
حسینی به طرح نشاط اجتماعی اشاره کرد و اظهار کرد: این طرح در تمامی نقاط شهرستان در حال برگزاری است که تا پایان اسفند ماه ادامه دارد. 


   1396/10/5 03:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )