دوشنبه 30 مهر 1397
آمار نقش بسزایی در شاخص های توسعه ایفا می کند (کدخبر: 2867)
آمار نقش بسزایی در شاخص های توسعه ایفا می کند محمد حسینی صبح دوشنبه در بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان دشتی ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: ثبت احوال یکی از سازمانهایی است که خدمات ارزشمندی به جامعه هدف خود ارائه می دهد که بخشی از این خدمات با برون سپاری منجر به جلب رضایت بیشتر مردم شده است.
وی افزود: به حمد الله با تلاشهای صورت گرفته این اداره رضایت مندی خوبی در سطح جامعه شاهد هستیم که از این تلاش ها تقدیر وتشکر می شود.
حسینی با اشاره به اهمیت آمار در جامعه گفت: نقش آمار در برنامه ریزی و مدیریت امر مهم و کلیدی است و به نوعی آمار یکی از شاخص های توسعه است و اگر نباشد برنامه ریزان دچار مشکل خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: امروز در تمام عرصه ها نیاز به آمار داریم و بدون آمار نمی توانیم در حوزه اجتماعی مشکلات را احصاء و تحلیل کنیم.
حسینی بیان کرد: در حوزه دولت الکترونیک اقدامات خوبی انجام شده است که یکی از اقدامات اساسی صدور کارت ملی هوشمند است که از امنیت بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه  برنامه ریزان ما در حوزه پژوهش باید به نحو مطلوب از آمارهای موجود در شهرستان استفاده کنند، گفت: خدمات ثبت احوال مغفول باقی مانده است در صورتی که کارهای زیادی توسط این مجموعه انجام می شود.
حسینی بر ضرورت انعکاس خدمات ارزشمند ثبت احوال توسط رسانه ها تاکید کرد و یادآور شد: رسانه ها و متولیان ثبت احوال خدمات صورت گرفته را به مردم انعکاس بدهند تا ثبت احوال به جایگاه واقع خود برسد.
سرپرست فرمانداری دشتی با بیان اینکه امروز از آمار به عنوان علمی یاد می کنند که در شاخص های توسعه نقش بسزایی ایفا می کند، گفت: کاربرد آمار در مدیریت و فرایند تصمیم گیری مهم است.
    1396/10/4 04:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )