دوشنبه 26 آذر 1397
طرح نشاط اجتماعی دردشتی افتتاح شد (کدخبر: 2834)
طرح نشاط اجتماعی دردشتی افتتاح شد محمد حسینی در این مراسم که با حضور دانش آموزان و اولیاء آنها در سالن فجر خورموج برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش دستگاههای متولی در اجرای این طرح اظهار داشت: این طرح با همکاری سمن ها، بخشداران، شهرداران، دهیاران و شوراهای اسلامی از ابتدای آذرماه تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه طرح نشاط اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توسعه نشاط در جامعه برگزار می شود، افزود: در این طرح با اجرای برنامه های متنوع مانند جشنواره های فرهنگی و ورزشی، بازی های بومی محلی، المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای و غیره نشاط و شادابی در سطح جامعه تزریق می شود.
حسینی بیان کرد: در اجرای طرح نشاط اجتماعی بیش از 60 برنامه در سطح شهرستان توسط دستگاههای فرهنگی و سمن ها اجرا می گردد.
وی اضافه کرد: در چند سال اخیر در راستای کاهش آسیب های اجتماعی طرحهای خوبی در سطح استان اجرا شد که طرح امید اجتماعی از جمله این طرح ها بود که اهداف آن  در شهرها و روستاها اجرا شد.
حسینی ادامه داد: با اجرای این طرح 23 زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای شهرستان احداث گردید که ضمن افزایش سرانه ورزشی نشاط و شادابی خوبی در بین جوانان ایجاد شد.
وی تصریح کرد: در سال گذشته نیز بیش از 500 کارگاه آموزشی درخصوص آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان با مشارکت دستگاههای اجرایی و با حضور دانش آموزان و اولیاء آنها برگزار شد .
حسینی خطاب به اولیاء دانش آموزان به مشکلات آسیب های اجتماعی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: اگر اطلاعات کافی از این آسیب ها نداشته باشیم دچار مشکل می شویم.
وی همچنین بر ضرورت مشکارت اولیاء دانش آموزان در کارگاههای آموزشی تاکید کرد . 


   1396/9/16 06:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )