دوشنبه 26 آذر 1397
دو نفر در دشتی جان باختند/مردم هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند (کدخبر: 2828)
دو نفر در دشتی جان باختند/مردم هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند
غلامرضا مهرجو اظهار داشت: با توجه به اعلام هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی در سطح استان و به تبع آن شهرستان دشتی از همان ساعات اولیه تمهیدات لازم در شهرستان اتخاذ شد.
وی افزود: متاسفانه علی رغم هشدارهای قبلی مبنی بر پرهیز مردم از تجمع در محل رودخانه ها و آبراهه ولی باز هم شاهد این تجمع هستیم که انتظار داریم مردم این هشدارها را جدی بگیرند تا دچار مشکل نشوند.
مهرجو بیان کرد: متاسفانه شب گذشته دو خودرو عبوری در مسیر آبنمای روستای چاوشی- درازی از توابع بخش مرکزی دچار حادثه شدند و آب هر دو خودرو را با خود به داخل دره سقوط داد.
وی ادامه داد: در داخل این دو خودرو جمعا 10 سرنشین حضور داشتند که هشت نفر آنها نجات پیدا کردند و دو نفر آنها نیز ناپدید شدند.
مهرجو تصریح کرد: با تلاش های صورت گرفته توسط امدادگران و نیروهای محلی دو سرنشین دیگر نیز پیدا شدند ولی متاسفانه تلاش های تیم اورژانس برای احیا مادر 42 ساله و فرزند 16 ساله اش بی نتیجه ماند.
فرماندار دشتی گفت: ما درخواست مان از شهروندان این است هشدار ها را جدی بگیرند و با نیروهای امدادی و راهداری همکاری لازم داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون همه نقاط شهرستان از این نعمت الهی برخوردار بودند و بارندگی در سطح شهرستان بین 30تا70 میلیمتر باران بوده است.
   1396/9/1 05:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )