دوشنبه 26 آذر 1397
310 میلیارد ریال به پروژه های ماهیت مدیریت بحران دشتی اختصاص یافت (کدخبر: 2824)
310 میلیارد ریال به پروژه های ماهیت مدیریت بحران دشتی اختصاص یافت غلامرضا مهرجو در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی بر ضرورت آمادگی اعضای مدیریت بحران شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: در سال گذشته دو سیل در شهرستان اتفاق افتاد که خسارتهای زیادی در بخش های مختلف بویژه راه و آب وارد کرد که برخی از خسارتها ترمیم و بخشی دیگر نیزهنوز در دست اقدام است.
وی افزود: با توجه به فصل بارندگی می طلبد دستگاههای اجرایی متولی در روند اجرای پروژه حوادثی تسریع کنند و کارها را با شتاب بیشتری انجام دهند.
مهرجو با تاکید بر اینکه اقدامات مدیریت بحران در سطح شهرستان مستند سازی شود، گفت: با توجه به نقش دهیاران در شهرستان دستگاههای اجرایی از ظرفیت دهیاران به نحو مطلوب استفاده کنند.
وی یادآور شد: در راستای مقابله و پیشگیری از بحران دهیاران بخشی از اعتبارات را به طرح ها و پروژه های با ماهیت مدیریت بحران اختصاص دهند.
مهرجو همچنین بر آمادگی و ساماندهی سالن های ورزشی و امدادی شهرستان در مواقع بحران تاکید کرد و اظهار داشت: در سال جاری مبلغ 310 میلیارد ریال به پروژه هایی که ماهیت مدیرتی بحران دارند اختصاص یافت.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز برخی از نقاط شهرستان با مشکل عدم آنتن دهی مواجه هستند که می طلبد توجه ویژه ای به این مهم شود.
مهرجو بیان کرد: با توجه به اینکه دشتی به لحاظ وسعت دومین شهرستان استان محسوب می شود ولی از امکانات و تجهیزات کافی راهداری برخوردار نیست و اکثر ماشین آلات موجود فرسوده هستند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضرعشایر در سطح شهرستان استقرار پیدا کردند و نیازمند خدمات می باشند، گفت: متاسفانه اداره کل عشایر استان هیچ توجه ای به شهرستان ندارد و اکثر ماشین آلات در دیگر نقاط استان استقرار دارند که ضرورت دارد در این فرصت باقی مانده ضمن حضور مستمر در شهرستان نسبت به رفع مشکلات عشایر اقدام لازم صورت گیرد.
 

   1396/8/30 15:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )