دوشنبه 26 آذر 1397
260میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان دشتی اختصاص یافت (کدخبر: 2822)
260میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان دشتی اختصاص یافت غلامرضا مهرجو صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی شهرستان دشتی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته بسیج اظهار داشت: با نگاه ویژه دولت تدییر و امید در حوزه بهداشت و درمان طرح تحول نظام سلامت در کشور اجرا شد و گام های اساسی در این خصوص بویژه در شهرستان دشتی برداشته شد.
وی با بیان اینکه کلیه فضاهای فیزیکی بخش بهداشت و درمان شهرستان افتتاح و یا در حال اجرا است، گفت: در حال حاضر عمده فضاهای فیزیکی مورد نیاز در حوزه بهداشت و درمان به بهره برداری رسیده و یا با پیشرفت فیزیکی بالا در دست اجرا است.
مهرجو خاطر نشان کرد: در چهار سال گذشته 260 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستان به بخش بهداشت و درمان اختصاص یافت.
وی ادامه داد: همچنین در ادامه خدمات ارائه در بخش بهداشت و درمان در سال 94 نیز موسسه نورآوران سلامت با حضور در روستای زیارت ساحلی خدمات شایانی به مردم منطقه در بخش چشم پزشکی ارائه کردند.
مهرجو یادآور شد: در قالب طرح تحول نظام سلامت نیز در سال جاری تعدادی متخصصین به شهرستان در بخش های مختلف اختصاص داده شد.
وی بیان کرد: طرح کلینیک سیار دندانپزشکی نیز بیش از هشت هزار نفر را تحت پوشش قرار می دهد که قریب به 10 درصد جمعیت شهرستان می باشد و تلاش داریم با تامین اعتبارات این خدمات تداوم داشته باشیم.
مهرجو بازسازی مرکز الیاس احمدی، احداث مرکز سلامت بادوله، شروع عملیات درمانگاه مسکن مهر، و احداث و تکمیل ده خانه بهداشت و درمان از مهمترین اقدامات صورت گرفته در بخش بهداشت و درمان است.
وی همچنین از نوسازی پانسیون خورموج و کاکی خبر داد و گفت: با توسعه طرح بیمارستان زینبیه خورموج تعداد تخت های بیمارستان به 110 تخت افزایش یافت.
فرماندار دشتی بر ضرورت تعامل و همکاری در خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: اگر کارها در شهرستان با تعامل و همکاری همه باشد روند کار با کیفیت و بهتر خواهد بود .
 
   1396/8/29 11:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )