دوشنبه 30 مهر 1397
نمایشگاه کتاب در خورموج گشایش یافت (کدخبر: 2814)
نمایشگاه کتاب در خورموج گشایش یافت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دشتی در این مراسم از تلاش های ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ ارشاد و کتابخوانی در برپایی نمایشگاه کتاب تقدیر کرد و اظهارداشت: در این مدت با تلاش های صورت گرفته 350 باشگاه کتاب خوانی در سطح شهرستان راه اندازی شد .
وی افزود: یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه دسترسی آسان همه اقشار جامعه به کتاب و کتاب خوانی است.
حسینی بر ضرورت اشاعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و تقویت فرهنگ مطالعه در مقابل تهدیدات نرم دشمنان در میان کودکان و نوجوانان تاکید کرد و یادآور شد: ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان، به معنای تلاش برای علاقه مند کردن آن ها به مطالعه و ایجاد عادت به مطالعه برای افزایش سرانه مطالعه به منظور بالا بردن سطح آگاهی مردم به عنوان یک برنامه ی روزانه است.
وی بیان کرد: کتابخوانی را باید از خانواده شروع کرد، زیرا بنیادهای عادت به مطالعه در خردسالی نخست در خانواده شکل می گیرد و سپس در آموزشگاه ها است.
حسینی همچنین بر ضرورت فراهم کردن زمینه بازدید دانش آموزان، دانشجویان از غرفه های کتاب تاکید کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: در این نمایشگاه دو هزار عنوان کتاب با 20 هزار جلد کتاب به مدت یک ماه و در دو نوبت صبح و عصر در معرض  دید عموم قرار می گیرد.
حمید زارعی با بیان اینکه در این نمایشگاه 20تا50 درصد تخفیف داده می شود بیان کرد: این کتاب ها در بخش های عمومی، مذهبی، روان شناسی، کودکان، ادبی و غیره است.


 
 


   1396/8/20 03:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )