دوشنبه 30 مهر 1397
آغاز عملیات اجرایی نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری خورموج (کدخبر: 2805)
آغاز عملیات اجرایی نگار خانه مجتمع فرهنگی هنری خورموج مراسم آغاز عملیات اجرایی نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری خورموج با حضور فرماندار شهرستان دشتی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و معاونین،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان در محل فرهنگسرای فرهنگی هنری شهر خورموج برگزار گردید.
مهرجو فرماندار دشتی  از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرتشکر و با تاکید بر همدلی و همراهی همگان جهت پیشبرد امور و خدمت به مردم از وجود تعامل بسیار خوب میان مدیران سطح شهرستان دشتی در حوزه های مختلف اظهار خرسندی کرد.
مهرجو ادامه داد برای اجرایی پروژه های فصل فرهنگ و هنر،رسانه های جمعی،گردشگری مبلغ 12.5 میلیارد تومان تامین اعتبار شده است که از این میزان 2 میلیارد تومان سهم اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی بوده است.
فرماندار دشتی از احداث نگارخانه و پلاتو در خورموج و کاکی،تعمیر و تجهیز فرهنگسرای خورموج،کاکی و شُنبه،تعمیر و تجهیز موسسات قرآنی،تعمیر و تجهیز کانونهای فرهنگی مساجد،تعمیر و تجهیز سالن ارشاد خورموج بعنوان پروژه های مهم فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی نام برده و احداث پارک موزه محمد خان دشتی،احداث یادبود مفاخر شهرستان،مطالعه و اجرای بوم گردی روستایی،اجرای زیرساختهای گردشگری در منقل و مرمت و ساماندهی مسجد جامع کاکی را سایر پروژه ها و طرح های مهم فرهنگی این شهرستان عنوان نمود.
مهرجو در پایان بر ضرورت تسریع در احداث این نگارخانه با توجه به نیاز هنرمندان شهرستان به آن تاکید نمود.
خانم ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز ضمن تشکر و قدردانی از نگاه ویژه فرماندار دشتی به حوزه فرهنگ و ارشاد، احداث نگارخانه در هرشهرستان را با توجه به خاستگاه هنرمندان از همین مکان نیازی بسیار لازم و ضروری برشمرد و از زحمات صورت گرفته توسط سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی تقدیر و حضور وی را مایه امیدواری دانست.
زارعی سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان دشتی نیز پیشنهاد فرماندار دشتی در افزایش بودجه دستگاه هایی که اقدام به خرید آثار هنرمندان شهرستان کنند را عاملی مهم در  اشتیاق بیشتر هنرمندان به حضور در این عرصه دانسته و از افزایش تولیدات هنرمندان این شهرستان پس از این پیشنهاد خبر داد.وی همچنین از رشد700 درصدی در جذب هنرمندان و 300 درصدی در کسب عنوانهای مختلف در 2 سال اخیر توسط این اداره خبر داد.
شیخیانی شهردار خورموج نیز از آمادگی کامل شهرداری جهت هرگونه کمک برای ساخت این نگارخانه خبر داد.

 
   1396/8/9 09:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )