دوشنبه 30 مهر 1397
تصمیمات شوراهای دانش آموزی مورد توجه جدی مدیران مدارس قرار گیرد (کدخبر: 2800)
تصمیمات شوراهای دانش آموزی مورد توجه جدی مدیران مدارس قرار گیرد غلامرضا مهرجو صبح چهارشنبه در بیستمین انتخابات شوراهای دانش آموزی در شهرستان دشتی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم ، کسب رتبه اول شورای دانش آموزی دبیرستان بشارت در استان و کشور را تبریک عرض کرد.
وی افزود: یکی از مباحث اصلی در قانون اساسی بحث شوراها است و در معارف دینی نیز تاکیدات زیادی به آن شده واز جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است.
مهرجو با اشاره به اصل شش قانون اساسی گفت: قانون در این اصل تصریح کرده که امور کشور باید به اتکا آرای عموم اداره شود و به حمد الله این موضوع در کشور ما به وضوح قابل مشاهده است به طوری که هر دو سال دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز با رای مردم برگزار می شود.
وی با بیان اینکه جایگاه شوراهای دانش آموزی مهم و با اهمیت است، ادامه داد: اعضای شوراهای دانش آموزی یکی از ارکان مدرسه برای پیشبرد اهداف نظام آموزشی در مدرسه است.
مهرجو بر ضرورت توجه مدیران و معلمان مدارس به تصمیمات شوراهای دانش آموزی تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به نقش دانش آموزان در اداره مدرسه می طلبد مدیران مدارس و مجموعه آموزش و پرورش توجه جدی به تصمیمات صورت گرفته شوراهای دانش آموزی داشته باشند.
وی بیان کرد: قطعا انتخابات شوراهای دانش آموزی در سطح شهرستان قانونمند، اخلاق مدار و باشکوه خواهد بود.
   1396/8/3 11:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )