دوشنبه 30 مهر 1397
ایران اسلامی به عنوان یکی از بازیگران تاثیر گذار در جهان است (کدخبر: 2799)
ایران اسلامی به عنوان یکی از بازیگران تاثیر گذار در جهان است حیدر ساجدی چهارشنبه شب در مراسم سی هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج علی فقیه در روستای زایر عباسی از توابع بخش مرکزی دشتی اظهار داشت: حماسه هشت سال دفاع مقدس باید به عنوان میراث گران سنگ باقی بماند تا آینده گان که دوران پر افتخار دفاع مقدس را درک نکردند از اندوخته های آن استفاده ببرند.
وی با بیان اینکه ما در گذر زمان رفتنی هستیم و این شهدا هستند که ماندند، افزود: اگر فداکاری و از خود گذشتگی این عزیزان نبود جایگاه کشور این چنین نبود و استقلال کشور ما حفظ نمی شد.
ساجدی با تاکید بر اینکه امروز جوانان ما آماده ایثار وفداکاری هستند، خاطر نشان کرد: امروز به حمد الله علی رغم همه توطئه های دشمنان ثبات و امنیت خوبی در سطح جامعه حکم فرما است.
وی بیان کرد: دشمنان ما هر لحظه در حال توطئه هستند تا مسیر پرشتاب انقلاب اسلامی را کند کنند که  در مقابله با توطئه های دشمنان راهی جز تاسی از راه شهدا نداریم.
ساجدی با بیان اینکه باید راههای مقابله با تهدیدات بشناسم و به آن عمل کنیم، گفت: یکی از عمده ترین مولفه های امنیت در مقابله با تهدیدات وحدت است که باید تقویت شود .
وی دومین مولفه را نیز قدرت دفاعی عنوان کرد و بر ضرورت تقویت این مهم نیزتاکید کرد و گفت: امروز مردم و مسئولین بیش از پیش منسجم هستند و ما امروز به عنوان یکی از قدرتهای منطقه می باشیم.
ساجدی اضافه کرد: امروز ما از قدرت دفاعی قوی و بازدارنده برخوردار هستیم که هیچ کس جرات حمله به ایران اسلامی را ندارد.
وی یادآور شد: قدرت قوی در امنیت اقتدار نیروهای مسلح و پشتیبانی فرزندان ملت در عرصه های مختلف دیپلماسی است که با این قدرت دیپلماسی قوی امروز ایران به عنوان یکی از بازیگران تاثیرگذار در جهان و منطقه است .
 در این مراسم فرماندار دشتی و جمعی از مسئولین شهرستان دشتی نیز حضور داشتند.


 
    1396/8/3 11:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )