یکشنبه 29 مهر 1397
توسعه و تقویت زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان دشتی (کدخبر: 2797)
توسعه و تقویت زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان دشتی محمد حسینی  صبح یکشنبه در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان دشتی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و جایگاه ورزش در سلامت افراد  و نگاه ویژه دولت تدبیر وامید، استاندار بوشهر و فرماندار شهرستان در چند سال اخیر توجه ویژه ای به امر ورزش در سطح شهرستان شد.
وی افزود: با تلاش های صورت گرفته در سال جاری اعتبارات ورزش شهرستان 5/2 برابر افزایش پیدا کرد که تلاش داریم تا پایان سال پروژه های ورزشی خوبی در سطح شهرستان عملیات اجرایی آنها آغاز کنیم.
حسینی از تکمیل جایگاه ویژه استادیوم خورموج خبر داد و اضافه کرد: احداث زمین چمن شماره دو، سالن ورزشی سقف کوتاه و خوابگاه ورزشی از جمله پروژه هایی است که بزودی عملیات اجرایی آنها در سطح شهرستان آغاز می شود.
وی با تاکید بر اینکه اجرای این پروژه ها از مطالبات به حق ورزشکاران بوده است، خاطر نشان کرد: درکنار اجرای این پروژه از ورزش مدارس نیز غافل نشدیم به طوری که چندین زمین ورزشی در مدارس شهرستان بزدوی اجرا و افتتاح می شود.
حسینی به اهداف المپیاد ورزشی در مدارس نیز اشاره کرد و گفت: مشارکت فرا گیر دانش آموزان در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، کشف استعدادهای ورزشی، غنی سازی اوقات فراغت و غیره را از مهمترین عوامل عنوان کرد.


   1396/7/30 14:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )