چهارشنبه 04 بهمن 1396
پروژه های نیمه تمام در شهرستان دشتی کاهش یافت
پروژه های نیمه تمام در شهرستان دشتی کاهش یافت غلامرضا مهرجو در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی اخلاق مداری و خدمت بی منت به مردم هستند.
وی با اشاره به شروع بکار دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: انتظار داریم شوراها به عنوان بازوان قوی در کنار دستگاههای دولتی باشند تا رضایتمندی مردم حاصل شود.
وی تصریح کرد: در بحث تکالیف کارکنان دولت بحث تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق شهروندی و رعایت قانون و مقررات مطرح است و درخواست داریم در راستای تکریم و راهنمایی ارباب رجوع تلاش لازم را داشته باشند چرا که قطعا رضایتمندی مردم از دولت و نظام را در پی خواهد داشت.
مهرجو با تاکید بر اینکه اساس کار مدیران و کارکنان ارائه خدمات بی منت و رضایت مندی مردم است، گفت: از سال ۹۲ تکمیل پروژه های نیمه تمام در دستور کار بوده که با عنایت ویژه استاندار تاکنون اقدامات مطلوبی در این حوزه شاهد هستیم.
مهرجو تصریح کرد: ۲۶۵ پروژه نیمه تمام در شهرستان وجود داشته که با تلاش ها و پیگیری های لازم این رقم را به ۷۰ پروژه کاهش دادیم و به موازات آن نیز پروژه های جدیدی که نیاز شهرستان بوده آغاز شده است.
فرماندار دشتی یادآور شد: عملکرد دولت در بحث پروژه های عمرانی رو به جلو بوده و طرحهای محرک توسعه همچون صیانت از منابع آب و حفاظت از اشتغال در بخش کشاورزی نیز در دستور کار بوده است و در این راستا پروژه هایی در قالب سازه های آبی شروع و تعدادی نیز در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی به ضابطه مند کردن کالای ته لنجی اشاره کرد و ادامه داد: در دو سال اخیر استاندار بوشهر پیگیری های زیادی در خصوص قانون مند کردن کالای همراه ملوانی  انجام داده که این تلاش نتیجه داد و پس از تصویب آن در هیات دولت، هفته گذشته ابلاغ آن صورت گرفت.
مهرجو اضافه کرد: آبزی پروری یکی از ظرفیت های بالای شهرستان دشتی به شمار می رود و در این خصوص نیز اقداماتی در دست اجرا است که امیدواریم تا پایان سال آثار آن در شهرستان ظاهر شود.
وی تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و مزین شدن شعار امسال از سوی معظم له بنام «اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال» نگاه ما در حوزه های مختلف به بحث اشتغال است و باید همه دستگاهها در این مسیر حرکت کنند.
وی افزود: از سال ۹۳تا۹۶ بالغ بر ۲۵۱ میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان اختصاص یافت که از مبلغ ۲۲۳ میلیارد تومان از محل تملک و ۲۸ میلیارد تومان نیز از محل ارزش افزوده و آلایندگی بوده است.
مهرجو ادامه داد: انتظار داریم از محل منابع ملی اعتباری برای رفیوژ و روشنایی  ورودی و خروجی خورموج  اختصاص داده شود.
در پایان این برنامه، با اهدای لوح تقدیر از کارمندان نمونه شهرستان دشتی تجلیل شد.

   1396/6/4 16:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :