شنبه 05 خرداد 1397
92 درصد واجد شرایط در دشتی در انتخابات شرکت کردند (کدخبر: 2659)
92 درصد واجد شرایط در دشتی در انتخابات شرکت کردند

غلامرضا مهرجو در آئین تجلیل از اعضای هیات های اجرایی انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر در شهرستان دشتی از تلاش های همه هیات های اجرایی تقدیر وتشکر کرد و اظهار داشت: با تلاش همه عوامل نظارتی شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی ، نیروهای نظامی، انتظامی و قضایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در سطح شهرستان انتخاباتی قانونمند، سالم و بی طرف در سطح شهرستان برگزار شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت هر دو انتخابات به حمد الله با تمهیدات اتخاذ شده بدون هیچ دغدغه و مشکلی مردم در پای صندوق های انتخابات حضور پیدا کردند و مشارکت حداکثری را رقم زدند.
مهرجو با بیان اینکه تمام اقدامات صورت گرفته بر اساس برنامه زمان بندی بوده است، تصریح کرد: بعد از انتخابات نیز تعدادی اندکی شکایات واصل شد که در زمان قانونی به آنها رسیدگی شد.
وی از حضور باشکوه و پرشور مردم در این انتخابات تقدیر وتشکر کرد و خاطر نشان کرد: حضور گسترده و با مشارکت بالای مردم در انتخابات امید ونشاط  در جامعه ایجاد کردند و در عرصه بین المللی نیز باعث اقتدار ایران اسلامی شدند.
مهرجو بیان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری که رای مردم حق الناس است قانون مداری و حرکت در مسیر قانون را سرلوحه کار خود در این انتخابات قرار داده بودیم.
وی گفت: در این انتخابات عوامل اجرایی انتخابات له ویا علیه هیچ نامزدی صحبت نکردند که نتیجه آن اعتماد مردم به دست اندرکاران برگزار کنندگان و مشارکت گسترده آنها در این انتخابات بود.
فرماندار دشتی گفت: در انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 92 درصد واجد شرایط  در شهرستان در این انتخابات شرکت کردند.   1396/4/11 13:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )