چهارشنبه 27 دی 1396
92 درصد واجد شرایط در دشتی در انتخابات شرکت کردند
92 درصد واجد شرایط در دشتی در انتخابات شرکت کردند

غلامرضا مهرجو در آئین تجلیل از اعضای هیات های اجرایی انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر در شهرستان دشتی از تلاش های همه هیات های اجرایی تقدیر وتشکر کرد و اظهار داشت: با تلاش همه عوامل نظارتی شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی ، نیروهای نظامی، انتظامی و قضایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در سطح شهرستان انتخاباتی قانونمند، سالم و بی طرف در سطح شهرستان برگزار شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت هر دو انتخابات به حمد الله با تمهیدات اتخاذ شده بدون هیچ دغدغه و مشکلی مردم در پای صندوق های انتخابات حضور پیدا کردند و مشارکت حداکثری را رقم زدند.
مهرجو با بیان اینکه تمام اقدامات صورت گرفته بر اساس برنامه زمان بندی بوده است، تصریح کرد: بعد از انتخابات نیز تعدادی اندکی شکایات واصل شد که در زمان قانونی به آنها رسیدگی شد.
وی از حضور باشکوه و پرشور مردم در این انتخابات تقدیر وتشکر کرد و خاطر نشان کرد: حضور گسترده و با مشارکت بالای مردم در انتخابات امید ونشاط  در جامعه ایجاد کردند و در عرصه بین المللی نیز باعث اقتدار ایران اسلامی شدند.
مهرجو بیان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری که رای مردم حق الناس است قانون مداری و حرکت در مسیر قانون را سرلوحه کار خود در این انتخابات قرار داده بودیم.
وی گفت: در این انتخابات عوامل اجرایی انتخابات له ویا علیه هیچ نامزدی صحبت نکردند که نتیجه آن اعتماد مردم به دست اندرکاران برگزار کنندگان و مشارکت گسترده آنها در این انتخابات بود.
فرماندار دشتی گفت: در انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 92 درصد واجد شرایط  در شهرستان در این انتخابات شرکت کردند.   1396/4/11 13:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :