شنبه 05 خرداد 1397
هنرمندان شهرستان دشتی حمایت می‌شوند (کدخبر: 2651)
هنرمندان شهرستان دشتی حمایت می‌شوند غلامرضا مهرجو در نشست هم اندیشی با هنرمندان شهرستان دشتی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات با اشاره به برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه تصریح کرد: هنرمندان نقش بسزایی در فراهم کردن بستر حضور مردم در پای صندوق‌های رای داشتند و بار دیگر نیز مردم با انتخاب آگاهانه خود به برنامه‌های دولت تدبیر وامید رای مثبت دادند.
وی افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تاکنون اقدامات و تلاش‌های خوبی در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر صورت گرفته است.
فرماندار دشتی خاطرنشان کرد: همه مسئولان تلاش دارند تمامی دغدغه‌های هنرمندان عزیز را رفع کنند و علی‌رغم همه محدودیت‌ها و کمبودهای منابع مالی گام‌های خوبی در سطح شهرستان برداشته شده است؛ هر چند تا نقطه مطلوب فاصله است.
مهرجو بیان کرد: در این مدت هنرمندان شهرستان با دست خالی افتخارات زیادی برای استان و شهرستان کسب کردند که از این تلاش‌ها تقدیر وتشکر می‌شود.
وی ادامه داد: این دولت وارث مشکلات زیادی ناشی از گذشته بوده و علی‌رغم همه مشکلات در تمامی بخش‌ها اقدامات دولت رو به جلو بوده است.
مهرجو به تکمیل زیرساخت‌ها و تعمیر در این حوزه اشاره کرد و گفت: طی این مدت بالغ بر ۱۱۰ میلیارد اعتبار در حوزه فرهنگی، قرآنی و گردشگری مصوب و اختصاص یافته است.
    1396/3/29 09:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )