یکشنبه 06 خرداد 1397
بزرگداشت آیت الله هاشمی زفسنجانی در خورموج برگزار شد (کدخبر: 2480)
بزرگداشت آیت الله هاشمی زفسنجانی در خورموج برگزار شد فرماندار شهرستان دشتی در این مراسم ضمن تسلیت ارتحال جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از یاران امام (ره) و همگام و همراه مقام معظم رهبری بود که همواره  عمر پر برکت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد.
مهرجو بیان کرد: هاشمی در شکل گیری  و تدام مبارزات انقلابی ودر استقرار نظام جمهوری اسلامی و تداوم آن نقش مهم و برجسته ای داشته است.
وی: حضور باشکوه مردم در مراسم بزرگداشت وی نشان از وفاداری مردم به آن مرحوم است.
مهرجو با بیان اینکه مردم در انتخابات 94 نیز بار دیگر وفارداری خودشان را با رای بالا نشان داده بودند، بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در راستای آرمانهای بزرگ انقلاب گام برمی داشت و همه چیز خود را در این مسیر فدا کرد و در مسندهایی که قرار گرفت بطور مستقیم و یا غیر مستقیم با آراء عمومی بود.
وی خاطر نشان کرد: این یار وفادار انقلاب و مردم، همیشه در تمامی دوران های پر فراز و نشیب زندگی و در مسئولیت های حساس و خطیر خود در هدایت مسیر توسعه و پیشرفت ایران تلاشی وافر داشته است.
فرماندار دشتی یادآور کرد: تاریخ معاصر ایران و جهان نقش و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی را همواره به یاد خواهد داشت و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران نیز قدردان تلاش های صادق آن بزرگمرد خواهند بود.
وی گفت: مردم نیز دیروز با شرکت در مراسم تشیع قدردانی و وفا داری خود را به فکر و اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند.

   1395/10/22 19:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )