یکشنبه 06 خرداد 1397
مقام اول شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی (کدخبر: 2476)
مقام اول شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی محمد حسینی در جلسه طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان به اهداف این طرح اشاره کرد واظهار داشت: افزایش تاب آوری اجتماعی خانواده ها در مقابل  آسیب های اجتماعی، ارتقای آگاهی و سطح سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی زنان و خانواده و مشارکت در امور شهری ، ارتقای فرهنگ شهر نشینی و کاهش آسیب های اجتماعی را از اهداف این طرح عنوان کرد.
وی افزود: این طرح در فاز دوم طرح امید اجتماعی که از ابتکارات موفق استاندار بوشهر است در سطح استان و شهرستانها برگزار می شود.
حسینی با بیان اینکه این طرح در روستای محمد آباد و شهر شنبه اجرا می شود، ادامه داد: شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی مقاوم اول را در دست یابی به تحقق اهداف کسب نموده است.
وی خاطر نشان کرد: در فاز دوم نیز باید تلاش نمایم صد در صد اهداف محقق گردد و ما شاهد تاثیر اجرای طرح در خانواده ها باشیم.
حسینی ضمن تاکید بر همکاری بین بخشی برای موفقیت طرح یادآور شد: امیدواریم سمن های شهرستان همانطور که از آنان انتظار می رود پیگیری لازم به عمل آورند.
خدیجه ندرتی مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن تشریح نحوه اجرای طرح گفت: در اجرای این طرح هدف آن است که فرد را آنقدر توانمند کنیم تا در مقابل بحران ها بتواند خودش و خانواده را به سلامت از این مسیر عبور دهد و امید و نشاط به خانواده بازگردد.
   1395/10/15 16:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )