چهارشنبه 27 دی 1396
مقام اول شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی
مقام اول شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی محمد حسینی در جلسه طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان به اهداف این طرح اشاره کرد واظهار داشت: افزایش تاب آوری اجتماعی خانواده ها در مقابل  آسیب های اجتماعی، ارتقای آگاهی و سطح سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی زنان و خانواده و مشارکت در امور شهری ، ارتقای فرهنگ شهر نشینی و کاهش آسیب های اجتماعی را از اهداف این طرح عنوان کرد.
وی افزود: این طرح در فاز دوم طرح امید اجتماعی که از ابتکارات موفق استاندار بوشهر است در سطح استان و شهرستانها برگزار می شود.
حسینی با بیان اینکه این طرح در روستای محمد آباد و شهر شنبه اجرا می شود، ادامه داد: شهرستان دشتی در اجرای فاز اول طرح امید اجتماعی مقاوم اول را در دست یابی به تحقق اهداف کسب نموده است.
وی خاطر نشان کرد: در فاز دوم نیز باید تلاش نمایم صد در صد اهداف محقق گردد و ما شاهد تاثیر اجرای طرح در خانواده ها باشیم.
حسینی ضمن تاکید بر همکاری بین بخشی برای موفقیت طرح یادآور شد: امیدواریم سمن های شهرستان همانطور که از آنان انتظار می رود پیگیری لازم به عمل آورند.
خدیجه ندرتی مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن تشریح نحوه اجرای طرح گفت: در اجرای این طرح هدف آن است که فرد را آنقدر توانمند کنیم تا در مقابل بحران ها بتواند خودش و خانواده را به سلامت از این مسیر عبور دهد و امید و نشاط به خانواده بازگردد.
   1395/10/15 16:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :